Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Biz Kimiz?

Merhaba, web sitesi düşüncesine yeni bir soluk getirmeye geldik.

Cengez Yazılım firmasının geçmişi 2009 yılına uzanmaktadır. Resmi kurulumu 2020 olup, birçok firmada edinilen bilgilerin ışığında, tüm şartlar olgunlaştığında resmi faaliyetine kendi özgü “butik yazılım şirketi” olarak başlamıştır. 

“Butik Yazılım Şirketi” ne demektir? 

Seri üretim paket programlarımız yoktur, bunun yerine sektörümüzdeki en önemli açığı doldurmak için yola çıktık. Her firma, kurumsal olsun olmasın, sermayesi ve çalışanı ne kadar büyük ya da küçük farketmeksizin tamamen şahsına münhasırdır. Hatta kurumsal firmaların bile yapıları, özgün ve birbirinden tamamen ayrıdır. Ve bu özgünlüğün sonucu olarak, her firmanın kendine özel yazılım sistemlerine ve kurumsal kimliklere ihtiyaçları vardır. Dijital pazarlama alanında uzman kadromuzun da, kendini ” butik” olarak tanımlamasının tam olarak sebebi budur, biz elimizdeki ürünleri size uydurmuyoruz, sizin ihtiyacınıza uygununu yaratıyoruz. 

Firma sahiplerine en basit gelen “sosyal medya paylaşımını” bile tamamen sizin hedef ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.

Bu sebepten mottomuz Einstein’ın bu sözüdür:

““Dünyayı kurtarmak için bir saatim olsaydı; ellibeş dakikasını problemi tanımlamaya, kalan beş dakikayı da çözümü bulmaya ayırırdım.” Albert Einstein

Yazılım projeleri basittir, yeter ki sizi anlayalım.

Neden Cengez Yazılım’ı Aramalısınız?

Bu sorunun cevabı için kendimizi anlatmak yerine tersten gitmeyi seçiyoruz. Aşağıdaki hipotezlerden en az bir tanesine ”evet , buna kesinlikle katılıyorum” diyorsanız, bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • “SEO-Search Engine Optimisation” kelimesini binlerce kez duyduğunuz hatta bir sürü video izlediğiniz halde tam karşığını ve içeriğini anladığınıza inanmıyorsunuz.
  • Web sitesi yaptırmak istediniz, ve fiyat almaya başladınız, ama aynı içerik ve özelliğe sahip web sitesi için size 3 kişi 250 TL, 4 Kişi 500 Tl, 2 kişi de 5000 Tl fiyatı verdi. Kısacası, güven duyamadınız ve planlarınızı ertelediniz.
  • “kurumsal kimlik” yazınca, hep klasik ve sıradan kartvizit tasarımlarından başka birşey bulamadınız, zaten ne gerek var dediler öyle alengirli tasarımlara.
  • “3 boyutlu deme, çok para isterler, gerek yok” düşüncesinin , arkadaş ortamında yankılanmasına maruz kalıyorsunuz.
  • “wordpress” kelimesini duyan herkes,”abi/abla ben de yapıyorum” diye cevap veriyor.
  • Web sitesi yaptırmak için başvurduğunuz kişilerin/firmaların kullandıkları ifadeleri anladığınızda, zaten web sitesini kendinizin yapacağına inanıyorsunuz. O kadar imkansız kelimelerle anlatıyorlar ki…
  • “bugün web sitesi, yarın ilk sıra!” cılarla çok zaman kaybettiniz.
  • İstediğiniz tek şey, işinizi düzenli olarak neler yapıldığından bilgi sahibi olarak büyütmek.

Bir müşterimiz ve artık yakın arkadaşımız olan bir hanımefendi ile aramızda geçen konuşmayı aynen aktarıyorum:

Hanımefendi : “Sen mücevherden anlar mısın? Pırlantalardan mesela?”

Biz: ” Hayır, hanımefendi. Profesyonel anlamda hiç ilgilenmedik”

Hanımefendi :” İşte ben de dijital pazarlama için böyleyim, bana mücevheri bilmediğini düşünerek bu işi anlat.”

Bu konuşma tam da bizim mottomuz ile yansıma yapıyor, teknik biliyoruz, ama sizi yakından anlamak için zamanımızın %90 ını vermeye hazırız.

Saygılarımla.

Call Now ButtonBizi Arayın